Тимошенко на чолі уряду впорається з кризою і поверне довіру українців до влади, – експертка

gazpostach

Тимошенко на чолі уряду впорається з кризою і поверне довіру українців до влади, – експертка

Тимошенко – єдина, хто може представити ефективну програму уряду, покликану вивести Україну з кризи й посилити довіру громадян до влади.

Таке переконання висловила політична експертка Олександра Решмеділова.

На її думку, перемовини між двома політичними силами щодо можливого прем’єрства Тимошенко ведуться, адже спростування цього оголошено не було.

«Треба домовлятися, щоб переорієнтувати українську політику в бік того, щоб ми не просто робили те, що нам пропонує захід, а орієнтувалися на українську суб’єктність – власні потреби й економіку», – вважає експертка.

За словами Решмеділової, ніхто із політиків, які прагнуть очолити Кабмін, не зможуть показати реальну програму уряду, окрім лідерки «Батьківщини».

«Це може зробити тільки Тимошенко. У якої, до речі, є не тільки вона сама, а ще серйозна команда. А це професійні кадри, які можуть бути розставлені в ключові міністерства, і це може врятувати ситуацію в більш широкому сенсі», – зазначила експертка.

Аналізуючи ситуацію, вона припускає, що Зеленський наразі вагається щодо кандидатури лідерки «Батьківщини», тому що не певен, «чи зможе втримати ситуацію в своїх руках, чи його переграють».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)