Тих, хто отримуватиме субсидію далі, на Тернопільщині все менше

Тих, хто отримуватиме субсидію далі, на Тернопільщині все менше

На Тернопільщині стало суттєво менше отримувачів субсидій.

Жителям Тернопільщини перерахували субсидії на літній сезон. Власників такої пільги стало менше, повідомляє "За Збручем".

Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський проінформував, у неопалювальний період на Тернопільщині субсидіями користуватиметься близько 30 тисяч домогосподарств, взимку їхня кількість сягала 130 тисяч.

Зменшення кількості субсидіантів пояснюють відсутністю витрат у жителів краю на опалення. У результаті осіннього перерахунку, субсидії повернуться до потребуючих родин, – зазначив Вадим Боярський. Усім субсидіантам кошти виплачуватимуть у готівковій формі. На аналогічний механізм планують перевести й пільги.

«В нашій області більша частина субсидіантів – це пенсіонери. Їм виплачується субсидія у готівковій формі через Пенсійний фонд. Частина субсидіантів отримує кошти через відділення «Ощадбанку». Упродовж опалювального періоду на субсидії область отримувала майже 119 мільйонів гривень. Ці кошти йшли на субсидії для ста тридцяти домогосподарств. В опалювальний період діяла також і безготівкова форма виплати субсидій, зокрема в такій формі субсидії отримували ті особи, які вперше зверталися з початку цього року. Втім, вже на літо вони переведені на готівкову форму. Також у готівковій формі отримуватимуть субсидії і ті жителі області, які далі звертатимуться за їхнім оформленням», – каже Вадим Боярський.

Субсидії можуть втратити боржники. Якщо сума боргу за комунальні послуги сягає 340 грн, виплату субсидій припинять. Відновити її обіцяють лише в разі повернення боргу.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)