Туризм по-нашому: як насолодитися природою та зекономити  кошти, подорожуючи Україною

gazpostach

Туризм по-нашому: як насолодитися природою та зекономити  кошти, подорожуючи Україною

Багатьом мешканцям Тернопільщини пандемія коронавірусу змінила плани на літо. За нинішніх умов подорожі до курортів Туреччини, Греції, Єгипту, Іспанії, Італії тощо або недоступні, або пов'язані з безліччю суворих обмежень і ризиків. Однак альтернатива відпочинку за кордоном є –  жителі Тернополя й області звернули увагу на цікавинки, які пропонує подорожувальникам Україна. Внутрішній туризм сьогодні активно розвивається та набуває все більшої популярності. Йдеться як про унікальні природні заповідні зони наших західних областей, так і про курортні містечка південних регіонів. В обох випадках туристу гарантовані нові емоції, чудові враження, оздоровлення та гарний відпочинок.

Мабуть одним із найбільш принципових питань під час внутрішніх подорожей, а також важливою статтею витрат є харчування. З одного боку, воно повинно бути якісним і безпечним (літня спека вже заполонила наші вулиці),  а з іншого – максимально економним. Це має величезне значення, якщо йдеться про відпочинок всією сім’єю.

Вірним помічником у цьому традиційно стане найбільша торговельна мережа країни – «АТБ». Добре знайомі мешканцям Тернопільщини супермаркети сьогодні відкриті в кожному куточку України.  1123 магазини «АТБ» функціонують у 290 населених пунктах, а мапа їхньої присутності включає 24 області.

Протягом кількох останніх років компанія динамічно розширює власну мережу в південному і західному напрямках. Минулого року прийняли перших покупців близько сотні нових комфортних магазинів «АТБ», були підкорені ще дві області – Чернівецька та Закарпатська. Цікаво, що компанія відкриває чимало нових маркетів навіть у невеликих туристичних містечках, створюючи нові робочі місця та підвищуючи комфорт для мандрівників. Отже, зараз всюди є можливість без зайвих витрат поповнити свої запаси гарантовано якісними продуктами і товарами першої необхідності.

Якщо ж маєте бажання вирушити до морських курортів України, то треба знати, що й там у  численних магазинах «АТБ» завжди можна придбати якісні харчі. Компанія має власний відділ контролю якості, який регулярно влаштовує перевірки. Щомісяця більш як тисяча товарів проходить ретельну експертизу в лабораторіях – продукти тестують за фізико-хімічними й органолептичними характеристиками. Таким чином,  компанія «АТБ» гарантує, що у магазини мережі потрапляють тільки якісні товари.

Продукцію, яку продають в «АТБ», виготовляють, перевозять і зберігають у належних температурних умовах. Компанія володіє солідним власним парком вантажних машин  (7 автоколон) і збудувала близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка. Це дає можливість успішно контролювати колосальний товарообіг, своєчасно доставляючи продукти в будь-який куточок країни.

Якщо говорити про подорожі до Карпат, то навність там супермаркетів багаторічного лідера вітчизняного ритейлу позбавляє від потреби тягнути з дому важку сумку з продуктами, ризикуючи при цьому, що харчі зіпсуються через спеку. Набагато простіше все необхідне придбати, приїхавши на місце. Асортимент супермаркетів «АТБ» вже перевищує 3,5 тисячі найменувань. Майже третина з них представлена товарами власних торгових марок. Це означає, що ціни на таку продукцію можуть бути нижчими на 30–40%, що дає українському туристу реальну можливість відчутно заощадити кошти  сімейного бюджету. Цінова політика компанії залишається незмінною вже більш ніж чверть століття. Вартість продуктів  у супермаркетах  цієї торговельної мережі, що має майже чотири мільйони постійних клієнтів, завжди на 10–15% нижча за середньоринкову. Досягають  такої економії не за рахунок якості. Секрет максимально доступних цін в «АТБ» – це принцип працювати з виробниками без посередників, системне впровадження інноваційних технологій, динамічне розширення мапи присутності, оптимізація багатьох бізнес-процесів і, звісно, орієнтація  на потреби клієнтів. Мандрівники з Тернополя, вирушивши у літню подорож Україною, завжди знайдуть якісні продукти в «АТБ».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)