“Ця програма народилася з жарту”: ТНМК про Різдво й тернопільські плани

gazpostach

“Ця програма народилася з жарту”: ТНМК про Різдво й тернопільські плани

ТНМК вважають, що Новий рік - попса, а Різдво - рок-н-рол, і цього місяця вирушають у спеціальний тур, в якому це доведуть.

Ідея програми “Теплий Акустичний Вертеп” народилася з жарту Фагота: “Я сказав Фоззу, що просто так вчергове грати акустику й розповідати в інтерв’ю, ніби це щось особливе і новорічне, нецікаво. А у мене в голові постійно виринали спогади про вертепи, які ми бачили під Коломиєю, коли декілька років святкували там Різдво. І я тоді просто пожартував - якщо концерт буде костюмованим, з гуморесками, тоді можна далі кудись рухатися. Фоззі завжди спочатку каже “ні”, а потім робить. Так і цього разу сталося - він написав щось типу лібрето, ми розібрали ролі, розробили костюми, забрали цю програму і зіграли в Києві. Вийшло добре, і чому б тепер це не показати по всій Україні?”.

Фагот відразу забронював за собою роль чорта, барабанщик з гітаристами стали царями, Фоззі - сіоністом, діджей - Іродом, піаніст - Янголом. І навіть для безмінного техніка ТНМК Євгена Гусака знайшлася роль - Смерті. 

 Загалом для гурту минулий рік став фазою спеціальних програм - окрім вертепу музиканти презентували нове шоу “Jazzy DeLuxe”, зіграли “Симфо на Платформі” з багатьма зірковими гостями, а насамкінець відсвяткували разом з Едуардом “Ділею” Приступою двадцять першу річницю свого альбому “Зроби мені хіп-хоп”.

На 2020 рік в гурту знов великі плани й перший крок - тур “Теплий Акустичний Вертеп”.   Перший концерт туру відбудеться в Тернополі!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)