Цього року Галицький камерний оркестр відзначає 25-річний ювілей

Цього року Галицький камерний оркестр відзначає 25-річний ювілей

25 років. Саме стільки колектив дарує неймовірну музику своїм слухачам. Колектив створено у 1991 році за ініціативи його керівника, диригента, народного артиста України Василя Феленчака. Колектив бере участь у  різноманітних культурних дійствах.

17352893_1262451270506239_558093729_nЗа 25 років своєї діяльності оркестр дав понад півтори тисячі концертів в Тернополі та області. Свою музику дарували й іноземним делегаціям, які відвідували Україну. Крім того й самі гастролювали Європою, зокрема колектив побував у Франції, Польщі, Угорщині, Словенії та Німеччині.

Галицький камерний оркестр під керівництвом Василя Феленчака співпрацює із відомими народними артистами України, композиторами - Ніною Матвієнко, Любов’ю Ізотовою, Мирославом Скориком та Лесею Дичко, Ярославом Лемішкою та багатьма композиторами, відомими скрипалями в Україні і за її межами.

За 25 років ми завжди працювали регулярно. Майже щомісяця задіяні у якихось творчих дійствах. Бо окрім наших концертів, були ще й виступи на майданчиках, чи участь в інших творчих заходах, то не завжди наш особистий концерт. Але наш колектив постійно займає почесне місце на виступах. Думаю, що на майбутнє, ми постараємося ще цікавіші робити програми для наших громадян, для міста. І надіюся на підтримку. - Каже народний артист України Василь Феленчак.

З нагоди ювілею 19 березня, у неділю, Муніципальний камерний оркестр під незмінним керівництвом Василя Феленчака даруватиме шанувальникам своєї творчості неповторні мелодії. У програмі - улюблені та популярні твори, вокальні твори. «Родзинкою» свята стануть твори джазу та рок-музики.

Окрім цього запланована виставка світлин фотографа Михайла Бенча та роботи Олега Качало, який створював оригінальні афіші для оркестру.

У світлинах хроніка й історія колективу. Крім того, ми відкриваємо виставку авторських афіш про програми колективу нашого побратима, який, на жаль, уже відійшов у засвіти, це Олега Качали. І ще одна експозиція у цій виставці це «настрої Маестро» у світлинах Михайла Бенча.- Розповів ведучий концертів Муніципального галицького камерного оркестру, заслужений журналіст України Михайло Зубик.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)