ЦНАП у форматі “Прозорий офіс” відтепер працює у Великодедеркальській ОТГ (Фото)

gazpostach

ЦНАП у форматі “Прозорий офіс” відтепер працює у Великодедеркальській ОТГ (Фото)

Другий Центр надання адмінпослуг у форматі "Прозорий офіс" відкрили на Тернопільщині.

В Тернопільській області сьогодні працюють вже 27 Центрів надання адміністративних послуг, 7 з яких - в об'єднаних територіальних громадах. Проте реформування системи надання таких послуг триває і далі.

28 березня відкрили 8-й ЦНАП у громадах Тернопільщини. Центр працюватиме у форматі "Прозорий офіс" і надаватиме також соціальні послуги. Це вже другий такий ЦНАП, після офісу у Великогаївській ОТГ.

«Те, що ми сьогодні відкриваємо цей ЦНАП – це результат спільної роботи місцевої громади, голови громади, облдержадміністрації, Кабінету міністрів України та Президента України. Я вважаю, що тільки об’єднавши зусилля ми можемо зробити Україну заможною та щасливою. Кожна людина, яка живе в Україні буде отримувати не просто якісні адміністративні послуги, а буде відчувати повагу до неї з боку держави», – зауважив під час відкриття Великодедеркальського ЦНАПу Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

У свою чергу голова Тернопільщини Степан Барна наголосив, що сьогодні стратегією є максимальне наближення таких послуг до людей у віддалених населених пунктах Тернопільської області.

"Тут також є консультант з питань відкриття бізнесу. І ми такі речі вітаємо, бо хочемо, щоб до села дійшла інформація про те, які є державні та міжнародні програми підтримки бізнесу. Хотілося б, щоб такі проекти ми реалізували у кожній громаді області і це буде нашою стратегією на 2019-2021 роки», – акцентував Степан Барна.

До кінця поточного року на Тернопільщині буде створено ще 5 ЦНАП, зокрема, 3 у рамках проекту Мінсоцполітики «Прозорий офіс».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)