Тримає тіло в тонусі та рятує від депресії: тернополянка ділиться секретами (Відео)

Тримає тіло в тонусі та рятує від депресії: тернополянка ділиться секретами (Відео)

Тернополянка розкрила секрет красивого тіла та боротьби із депресією.

Активно займається йогою і не їсть м’яса. Тернополянка розповіла, як зберігати своє тіло в тонусі і поділилась рецептом ексклюзивного веганського смузі, розповідає "Тернопіль1".
Оксана Панчишин – сертифікований тренер по йозі. На перше заняття вісім років тому її привела подруга. Каже – з того часу для неї це не просто тренування, а спосіб життя.
Оксана переконана – йога допомагає пізнати себе, лікує та навіть рятує від депресії.
"В мене був такий складний період після родів, почалася післяродова депресія. І я в цей момент потрапила на йогу, тому що я себе витягувала з цього. І можу сказати, що йога без антидепресантів і різних медикаментів витягує з важких депресивних станів, стресових складнощів у житті. Вона дуже допомагає".

Тернополянка розкрила секрет красивого тіла та боротьби із депресією

Тернополянка розкрила секрет красивого тіла та боротьби із депресієюАктивно займається йогою і не їсть м’яса. Тернополянка розповіла, як зберігати своє тіло в тонусі і поділилась рецептом ексклюзивного веганського смузі. Оксана Панчишин – сертифікований тренер по йозі. На перше заняття вісім років тому її привела подруга. Каже – з того часу для неї це не просто тренування, а спосіб життя.Оксана переконана – йога допомагає пізнати себе, лікує та навіть рятує від депресії.- В мене був такий складний період після родів, почалася післяродова депресія. І я в цей момент потрапила на йогу, тому що я себе витягувала з цього. І можу сказати, що йога без антидепресантів і різних медикаментів витягує з важких депресивних станів, стресових складнощів у житті. Вона дуже допомагає.

Gepostet von Т1 Новини am Donnerstag, 13. Juni 2019Загрузка...