Тролейбус розтрощив її грудну клітку і таз: рідні шукають свідків трагічної ДТП у Тернополі

gazpostach

Тролейбус розтрощив її грудну клітку і таз: рідні шукають свідків трагічної ДТП у Тернополі

На зупинці громадського транспорту по вул. Бережанській у Тернополі трагічно загинула Стефанія Коверко.  Хоча їй було уже 73 роки, проте, вона могла сама за собою доглянути: пересувалась з паличкою, самостійно ходила на ринок, у магазин, готувала собі їжу. 

Як розповіла для сайту Тернополя 0352.ua онука Марта, у тролейбусному депо хочуть “відмахнутись” від цього випадку: водій дає неправдиві свідчення. Тому зараз рідні просять відгукнутись усіх, хто бачив, як трапилось нещастя чи може знати про деталі справи.

У лікарні, куди доправили потерпілу, зазначили – травми були дуже важкі, лікарі не гарантували одужання: від падіння жінка отримала струс мозку, були переламані грудна клітина і таз.

Рідні припускають, що такі травми  старенька не могла отримати, коли б уже вийшла з тролейбуса. Це могло статись лише, якби щось заважало їй це зробити, приміром, дверима тролейбуса затисло їй руку, сумку чи палицю. Цю версію розглядають і у поліції. Проте, водій наполягає: жінка благополучно вийшла з транспорту і якимось чином потрапила під колеса.

Дівчина та усі рідні Стефанії Коверко просять про допомогу в цій справі, відгукнутись усіх, хто міг бачити, як саме стався наїзд та може розповісти поліції й покарати винних у смерті жінки.

Телефон для зв’язку з родиною: 
067-734-34-30 – Ірина;
098-633-81-03  – Марта.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)