Третину червня в тернополян будуть вихідні (Відео)

Третину червня в тернополян будуть вихідні (Відео)

Вихідні у червні: тернополяни відпочиватимуть 12 днів.

Цілих 12 днів відпочинку! Попереду в тернополян місяць, половину якого ми будемо мати вихідні, і лише 18 днів з 30 робочих. Це більше, ніж торік. Червневі вихідні пов'язані з святкуванням Дня Конституції та Трійці, повідомляє Т1 Новини.

Майже половину червня, саме стільки українці будуть відпочивати. З 30 календарних днів, лише 18 будуть робочими. Це зумовлено уже традиційним святкуванням Трійці та Дня Конституції України. Більшість тернополян така кількість вихідних задовольняє, хоча кажуть – зазвичай відпочивають лише державні установи, інші працюватимуть, тож швидше всього не відчують, що половину днів червня були вихідними.

Оскільки збільшиться кількість вихідних, то й вільного часу для корисного і приємного дозвілля у тернополян стане більше. В місті відбуватимуться різноманітні концерти і заходи до яких зможе долучитись кожен охочий.

Вихідні у червні: тернополяни відпочиватимуть 12 днів

Вихідні у червні: тернополяни відпочиватимуть 12 днівЦілих 12 днів відпочинку! Попереду в тернополян місяць, половину якого ми будемо мати вихідні, і лише 18 днів з 30 робочих. Це більше, ніж торік. Червневі вихідні пов'язані з святкуванням Дня Конституції та Трійці. Повідомляє Т1 Новини.Майже половину червня, саме стільки українці будуть відпочивати. З 30 календарних днів, лише 18 будуть робочими. Це зумовлено уже традиційним святкуванням Трійці та Дня Конституції України. Більшість тернополян така кількість вихідних задовольняє, хоча кажуть – зазвичай відпочивають лише державні установи, інші працюватимуть, тож швидше всього не відчують, що половину днів червня були вихідними.Оскільки збільшиться кількість вихідних, то й вільного часу для корисного і приємного дозвілля у тернополян стане більше. В місті відбуватимуться різноманітні концерти і заходи до яких зможе долучитись кожен охочий.

Gepostet von Т1 Новини am Mittwoch, 22. Mai 2019

 

 Загрузка...