Товариство Червоного Хреста в Тернополі відзначило 100-річчя

gazpostach

Товариство Червоного Хреста в Тернополі відзначило 100-річчя

У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди 100-річчя від дня утворення Товариства Червоного Хреста України.

Міський голова Тернополя Сергій Надал привітав працівників, волонтерів та активістів Червоного Хреста та подякував за щоденні подвиги в ім’я людини та миру.

«Цього року ми відзначаємо знаменну та унікальну подію – відзначення 100-ї річниці створення наймилосерднішої організації в світі на теренах нашої країни. Адже Червоний Хрест України об’єднує тисячі людей, для яких допомога іншим стала справою всього життя, покликом серця, - зазначив Сергій Надал.

- Ви – втілення добра та беззаперечної готовності прийти з рішучою допомогою в найгарячіші куточки нашої держави. Сьогодні, в час військового протистояння на сході України. Ваша допомога є особливо цінною для наших захисників - бійців Збройних сил України, Національної гвардії та добровольчих формувань, для переселенців з Донбасу та Криму. Дякую вам за це та від імені усієї тернопільської громади бажаю радості, добра, благополуччя та миру!».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)