Тітушки нардепа Головка хотіли зірвати святкування Дня Почаєва

gazpostach

Тітушки нардепа Головка хотіли зірвати святкування Дня Почаєва

У неділю на запрошення мешканців Почаєва кандидат у народні депутати Богдан Яциковський взяв участь у святкуванні Дня міста. Своїми враженнями від цього візиту він поділився на своїй сторінці у соціальних мережах.

- Тисячі містян стали свідками того, як замовлені свободівцем «активісти» не хотіли допустити мене до мікрофона, щоб привітати людей зі святом , - з обуренням написав Богдан Яциковський.

Чому так сталось? На його переконання, чим ближче до виборів, тим більше панікує поки що народний депутат. Відсидівши два скликання у Верховній Раді, він тільки й того, що множив свої статки, майже нічого не зробивши для виборців п’яти районів нашої області. Тепер Головко з усіх сил знову намагається пролізти у владу, щоб і далі дурити людей. Та, схоже, краяни вже переконалися у брехливості обіцянок свободівця, і, натомість, за даними соціологів симпатизують зовсім іншому кандидату у депутати.

- Відтак, не маючи нічого святого за душею, на фініші перегонів Головко використав свій останній аргумент – найняв тітушок, які штурханами і нецензурщиною хотіли спинити мене.

Приймаючи рішення йти у парламент, я знав, що від мого «мандатованого» конкурента можна чекати чого завгодно. Тому провокація у Почаєві не зупинить мене на шляху служіння людям, громаді та Україні. На відміну від Головка, я маю що сказати краянам, і за це вони віддячують мені своєю підтримкою, - наголосив Богдан Яциковський.

- У даному випадку шкода містян, які, прийшовши на святкування дня свого рідного Почаєва, стикнулися з цинічною неповагою до себе від їхнього ж обранця та найнятих ним мордоворотів, - зауважив кандидат у народні депутати Богдан Яциковський.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)