Тернополянин став лектором провідних українських курсів (Відео)

gazpostach

Тернополянин став лектором провідних українських курсів (Відео)

Тернополянин Максим Черкашин став одним із лекторів українських навчальних курсів «Прометеус».

Зокрема, днями стартував курс «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю», долучитись до якого запросила особисто – Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

Протягом проходження курсу можна буде почути та побачити лекції:

Ескендера Барієва – голови правління Кримськотатарського ресурсного центру, члена Меджлісу кримськотатарського народу.

Віктора Тарана – політолога, Центр «Ейдос».

Миколи Бакшеєва – міського голови м. Первомайського Харківської області.

Ростислава Томенчука – голови правління громадської організації «Український інститут міжнародної політики», м. Київ.

Максима Черкашина – керівника громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», співзасновника міжнародного музичного фестивалю «Файне місто», консультанта з правових питань Тернопільського регіонального відділення «Асоціації міст України», а також одного із кандидатів від партії «Голос» під час позачергових виборів до Парламенту у 2019 році по місту Тернопіль.

«Тривалість курсу – три тижні, – зауважує Максим Черкашин, один із лекторів проекту. – За цей час слухачі, а їх очікується орієнтовно 25 000, дізнаються від практиків, як налагодити місток між місцевою владою та громадою, отримають конкретні поради і приклади. Враховуючи реформу децентралізації – цей курс є дуже актуальним».

Курс є безкоштовним, по його закінченню, усі хто успішно пройшов, отримають сертифікати. Під час курсу будуть і відеолекції, а також форум, учасники курсу матимуть доступ до них постійно.

Навчальний курс було розроблено, створено та впроваджено при підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках реалізації проекту.

Детальніше про курс у відео:
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)