Тернополянин отримав 1100 євро хабара за вплив на депутатів міської ради

gazpostach

Тернополянин отримав 1100 євро хабара за вплив на депутатів міської ради

У Тернополі перед судом постане місцевий житель. Чоловік отримав 1100 євро неправомірної вигоди за вплив на депутатів Тернопільської міської ради у прийнятті рішення по землі.

Фото - з мережі Інтернет

"Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жителя м. Тернополя, що отримав 1100 євро неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення депутатами Тернопільської міської ради минулого скликання (ч. 2 ст. 369 – 2 КК України). За версією слідства, громадянин отримав від зацікавленої особи 1100 євро за вплив на прийняття позитивного рішення депутатами Тернопільської міської ради під час голосування земельних питань на одній з сесій органу місцевого самоврядування. Йшлося про розгляд питання щодо надання в оренду земельної ділянки площею 0,0469 га для ведення городництва у мікрорайоні Дружба в обласному центрі”, – повідомили у Прокуратурі Тернопільської області.

Тернополянин одержав вказані кошти до прийняття депутатами минулого скликання відповідного позитивного рішення по землі. Розслідування здійснювали слідчі ГУНП в Тернопільській області.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)