Тернополяни зізналися, як рятуються від спеки цими днями (Відео)

Тернополяни зізналися, як рятуються від спеки цими днями (Відео)

Як тернополяни рятуються від аномальної спеки, та скільки ще протримається така погода?

Холодні напої, багато води і мінімум часу на вулиці. У дні, коли стовпчики термометрів показують позначку понад 30 градусів, "Тернопіль1" дізнавався, як тернополяни рятуються від спеки та який він, рецепт найсмачнішого лимонаду в місті.
Плюс 30 в затінку і майже 40 на сонці. Після сезону дощів на Тернопільщину прийшла аномальна спека.
Тернополяни кажуть, тепла чекали з нетерпінням, але що одразу почнеться така спека - не сподівалися. Різкий перехід жителі міста сприймають важко. Той, хто має можливість - переважно не виходять з дому. Ті, хто змушені бігати у справах в 30 градусну спеку - рятуються як можуть.
Впродовж останніх днів без роботи не сидить бариста Степан. Хлопець розповідає, кожного дня на приготування холодних напоїв йде понад 70 кілограмів льоду. Окрім класичного "Лимонаду" та "Мохіто" в спекотні дні тернополяни просять додавати лід навіть до кави та чаю.

Як тернополяни рятуються від аномальної спеки, та скільки ще протримається така погода?

Як тернополяни рятуються від аномальної спеки, та скільки ще протримається така погода?Холодні напої, багато води і мінімум часу на вулиці. У дні, коли стовпчики термометрів показують позначку понад 30 градусів, журналісти Т1 Новини дізнавалися, як тернополяни рятуються від спеки та який він, рецепт найсмачнішого лимонаду в місті.Плюс 30 в затінку і майже 40 на сонці. Після сезону дощів на Тернопільщину прийшла аномальна спека. Тернополяни кажуть, тепла чекали з нетерпінням, але що одразу почнеться така спека - не сподівалися. Різкий перехід жителі міста сприймають важко. Той, хто має можливість - переважно не виходять з дому. Ті, хто змушені бігати у справах в 30 градусну спеку - рятуються як можуть.Впродовж останніх днів без роботи не сидить бариста Степан. Хлопець розповідає, кожного дня на приготування холодних напоїв йде понад 70 кілограмів льоду. Окрім класичного "Лимонаду" та "Мохіто" в спекотні дні тернополяни просять додавати лід навіть до кави та чаю.

Gepostet von Т1 Новини am Mittwoch, 12. Juni 2019Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)