Тернополяни вже неодноразово переконалися, що обіцянки «парашутиста» Труша і яйця виїденого не вартують, – Яциковський

gazpostach

Тернополяни вже неодноразово переконалися, що обіцянки «парашутиста» Труша і яйця виїденого не вартують, – Яциковський

Брехня на брехні сидить і брехнею поганяє! Щоб замилити очі президенту та втриматися на посаді, голова ОДА вдався до нечуваних маніпуляцій коштами на підтримку закладів охорони здоров’я нашого краю.

Зокрема, для того, щоб виплатити березневу 300% премію медпрацівникам, безпосередньо зайнятим на ліквідації епідемії коронавірусу, він перерозподілив 3,47 млн. грн. субвенції з держбюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я. Іншими словами, аби відзвітувати президенту, Володимир Труш фактично вкрав гроші, призначені на зарплати медикам у наступних місяцях року. Натомість не забезпечивши їх жодним іншим джерелом фінансування. Такі його дії неминуче призведуть до заборгованості заробітних плат медичним працівникам вже у 4 кварталі цього року.

На минулій сесії облради голова ОДА просив нас, депутатів, підтримати виділення 10 млн. грн. на зарплати працівникам виконавчої гілки влади в області (які ми тримали для нагальних потреб медиків), особисто запевнивши, що вирішить питання щодо заборгованості із зарплатами медпрацівникам. Однак, станом на сьогодні, заробітну плату їм виплатили тільки за березень.

Ще Володимир Труш пообіцяв, що доб’ється надходження на Тернопільщину 30 млн. грн. – для утворення повноцінної інфекційної лікарні на базі фтизіопульмологічного медичного центру – так званого протитуберкульозного диспансеру у Великій Березовиці. Минуло вже більше місяця, а віз і нині там.

Тернополяни вже неодноразово переконалися, що обіцянки «парашутиста» Труша і яйця виїденого не вартують. Він чужий нашим краянам і за менталітетом, і за хронічною брехливістю заради кар’єри, а тому, ймовірно, надовго тут не затримається. Або піде сам, або його підуть. Інша справа, що розбазаривши кошти, які ми концентрували для вирішення нагальних питань, Володимир Труш залишить область наодинці з проблемою подальшого забезпечення функціонування медицини Тернопільщини. А цього допустити не можна. Саме тому на наступній сесії я буду виходити з пропозицією переглянути програму, яку ми підтримали, на користь медиків. А ще - дати належну оцінку провальній та брехливій політиці Володимира Труша.

Богдан Яциковський.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)