Тернополяни самостійно облаштували бігову та вело-трасу в лісі (Фото)

gazpostach

Тернополяни самостійно облаштували бігову та вело-трасу в лісі (Фото)

Тернопільські бігуни з власної ініціативи зробили оновлену трасу для бігу та велопрогулянок. Про це написав у мережі Фейсбук Олександр Гром'як.

"Бігова та вело траса в Петриках від команди Тернопіль трейл - ГОТОВА!

Її протяжність 5 км., а набір висоти 110 м. Усі стежки прочищені, та максимально комфортні для бігу та їзди на велосипеді.

Тепер наша група "Кутківці трейл", переросла у Тернопіль Трейл (Там розміщується вся інформація про наші проєкт, та їх втілення, спільні тренування, та бігові події)
 Трішки історії зі створення даного маршруту.
Все почалось з пошуку нових бігових локацій. На шляху став Петриківський "Чорний ліс". Він зразу сподобався своїми звивистими стежками, та лісовими дорогами.
І так, по порядку:
1. Я Sasha Gromiak разом з Natalya Maslovska оббігали всі наявні стежки у лісі, накрутили понад 100км. І з допомогою Pavlo Kovtun створили нову карту (аналогів немає).
2. Разом з Chornii Nazar і Наталею спланували маршрут, на це пішло десяток пробіжок.
3. Далі ми приступили до розгрібання нашого треку від завалів, кущів, створювали нові стежки, та рівняли старі. На це пішло тиждень часу щоденної роботи. Нам допомагали Oleg Bytkovskyi Sviatoslav Kritsak Valjdymar Chorniy Ромко Задорожний Nazar Sarabun Max Demyanov Natalya Maslovska Ігор Заремба Дехто був 30хв., а дехто кожного разу по 6-8годин.
4. Наступним етапом було зібрати сміття з маршруту. Одним з ініціаторів був Віктор Віктор Ми прибирали в лісі цілий день, назбирали 96 мішків по 120 - 160 літрів. Нам допомагали: Sviatoslav Kritsak Max Demyanov Natalya Maslovska Віктор з дружиною Ruslan Tkhoryk Ihor Trachuk @Sasha Denchuk Yaroslav Buchynskyi Ігор Заремба
5. Маркування зайняло два дні, спочатку ми пройшлися білою фарбою, а наступного дня червоною. Основними художниками були: Valjdymar Chorniy Sviatoslav Kritsak Natalya Maslovska Yaroslav Buchynskyi Ромко Задорожний Oleg Bytkovskyi
6. І на завершення ми зробили інформаційні таблички, (схожі на ті, які знову покрали у Кутківецькому лісі:)) ) В цьому нам допомогла, чудовий дизайнер і просто хороша дівчинка Maria Petrochko
7. Створили сегмент на Strava. Тепер можна відслідковувати свої результати, і результати інших спортсменів в інтернеті. Ось посилання: https://www.strava.com/segments/23754156
Там і можна скачати трек у форматі GPX для своїх гаджетів.
Забігайте, тестуйте і будьте здорові! Далі буде!"
https://www.facebook.com/groups/plitky.te/permalink/1991908490953766/Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)