Тернополяни подарували книгам нове життя

gazpostach

Тернополяни подарували книгам нове життя

IMG_4207 (1)Незважаючи на потужну конкуренцію з боку новітніх електронних носіїв інформації, книга і досі залишається «найкращим подарунком»для багатьох людей . Утім, досить часто, цілі колекції цінної літератури роками припадають пилом, виконуючи роль декорацій у домашньому інтер`єрі їх власника.

Нове життя книгам подарували тернополяни, які презентували видання із приватної колекції Тернопільській обласній книгозбірні для дітей. Днями із щедрих рук подружжя Галини та Євгена Марчуків працівники бібліотеки прийняли 115 примірників книг. Велика частина дарчої літератури представлена авторами української та зарубіжної класики, зокрема: Шевченко Т.Г.,Бальзак О., Стендаль, Толстой Л.Н., Пушкін А.С., Тургенєв І.С..

Серед подарованих книг є і такі, які користуються підвищеним попитом серед читацької аудиторії відділу обслуговування учнів 5-11 класів. «Такі видання як «Мандри Гулівера» - Джонатана Свіфта, «Хатина дядька Тома» - Бічер Стоу, «Червоне і чорне» - Стендаля не затримуються на полицях нашої книгозбірні – кажуть бібліотекарі Ніна Ониськів та Ірина Пасько, – адже ці твори входять до шкільної програми». Окрім художньої літератури, сім`я Марчуків передала у власність книгозбірні Англо-український, а також Російсько-український словники.

За це літо книжковий фонд Тернопільської обласної бібліотеки для дітей уже вдруге поповнюється «свіжими вливаннями літератури». Напередодні, близько 30-ти примірників книг з особистої колекціїподарувала родина тернополянки Людмили Білоус, яка у дитинстві була читачем ТОБД. Здебільшого це німецькомовні видання, але є серед них і книги, друковані українською мовою, у яких оспівано славні часи козаччини.

Від імені колективу книгозбірні, вдячність родинам дарувальників, а також усім меценатам, які збагачують книжкові фонди бібліотек України, висловила заступник директора Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Надія Чайківська:

«Усі ми знаємо, що зараз Україна переживає скрутну фінансову кризу, яка не обминула і бібліотеки. І саме у такий скрутний час, знаходяться небайдужі люди, які розуміють, що радість спілкування з книгою не можна замінити нічим. Ваш подарунок є своєчасним, очікуваним і бажаним. Ці видання займуть гідне місце у фонді нашої книгозбірні та обов'язково будуть корисними читачам. Ми щиро вдячні Вам за книги, за розуміння і підтримку. Бажаємо благополуччя та успіхів в усіх починаннях!»

Уляна Пилипчук
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)