Тернополянок закликають перевірити своє здоров"я

Тернополянок закликають перевірити своє здоров"я

1484125_271876526314149_644330898_nЗа ініціативи департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, обласного “Центру здоров’я” та Тернопільського обласного комунального клінічного онкологічного диспансеру проводиться “Тиждень відкритих дверей”, приурочений до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

До слова, саме 15 жовтня 2014 року увесь світ відзначає день боротьби з раком грудей.

Усі бажаючі зможуть з 14 по 17 жовтня 2014 року з 9 до 15 години звернутися у реєстратуру Тернопільського обласного комунального онкодиспансеру, що по вул. Р.Купчинського, 8 (на БАМі) та отримати детальнішу інформацію щодо подальшого обстеження.

Обстеження молочних залоз проводитиметься в мамологічному кабінеті.

Власне, 20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у Тернопільському обласному комунальному клінічному онкологічному диспансері, проконсультувавшись у лікаря-мамолога, можна буде безкоштовно зробити УЗД молочних залоз (жінки різного віку) або мамографію (жінки від 40 років).

Мета проведення “Тижня відкритих дверей” – привернення уваги населення, особливо жінок, на серйозність ризиків захворювання на рак молочної залози, інформування, власне, про запобігання раку грудей, про профілактику та лікування цієї хвороби.

Запрошуються усі небайдужі до свого здоров’я!

Детальніше звертайтесь:

Світлана Гуменна,

прес-служба ДОЗ ТОДА,

роб. 525678Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)