Тернополянка Олена Підгрушна повертається у великий спорт

Тернополянка Олена Підгрушна повертається у великий спорт

3e65ffb7a7a36a003f464a81879c30f3_MПрезидент Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка повідомив, що Олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна повертається до тренувань зі збірною України, передає XSPORT.

Сергій Бубка оголосив цю новину під час церемонії вшанування українських біатлоністів за результатами сезону. Пізніше цю інформацію також підтвердила 28-річна Олена Підгрушна.

«Я і Віта Семеренко докладемо максимум зусиль, аби повернути нашу команду на колишній рівень. Я хотіла народити дитину, але не вийшло. І після цього я вирішила, що треба повертатися зараз або ніколи. Сподіваюся, що в Міністерстві на мене ніхто не ображається, я їх довго вмовляла, щоб відпустили без бою», - повідомила біатлоністка.

Нагадаємо, що чемпіонка світу Олена Підгрушна тріумфувала у складі жіночої збірної на Олімпіаді-2014 у Сочі, де українські біатлоністки виграли золото в естафеті. Після олімпійського сезону Олена Підгрушна вирішила зробити перерву і попрацювати у Міністерстві молоді та спорту на посаді заступника міністра.
Загрузка...