Тернополянам повідомили, чи можна купатися на місцевому пляжі (Відео)

gazpostach

Тернополянам повідомили, чи можна купатися на місцевому пляжі (Відео)

Фахівці розповіли, де в Тернополі безпечно купатися у водоймі.

Тернопільський став біля набережної на Циганці вже заповнений людьми. Зазвичай тут ніжаться на сонці, дорослі купаються, а от діткам - забороняють. Люди переймаються якістю води - чи відповідає вона нормам - для всіх питання. "Тернопіль1" з'ясував, чи робили вже експертизу і чи немає патогенних мікроорганізмів у воді.

Сонячні ванни, купання у воді, приємний відпочинок – пляжний сезон у 2019 році можна вважати офіційно відкритим.

Незважаючи на робочий день тут, на пляжі “Циганка” засмагають та плавають в озері десятки тернополян. Люди раді, що для хорошого відпочинку не потрібно їхати на море, та все ж побоюються, що стан води незадовільний. Кажуть, здалось би очистити став, а також обов'язково облаштувати зручний захід в озеро. Адже на бетоні можна легко травмуватись.

Фахівці розповіли, де в Тернополі безпечно купатися

Фахівці розповіли, де в Тернополі безпечно купатисяКупатись чи лише засмагати. Тернопільський став біля набережної на Циганці вже заповнений людьми. Зазвичай тут ніжаться на сонці, дорослі купаються, а от діткам - забороняють. Люди переймаються якістю води - чи відповідає вона нормам - для всіх питання. Ми дізнались чи робили вже експертизу і чи немає патогенних мікроорганізмів у воді. Тож перед тим, як вихідні проводити на набережній - перегляньте сюжет. Сонячні ванни, купання у воді, приємний відпочинок – пляжний сезон у 2019 році можна вважати офіційно відкритим Незважаючи на робочий день тут, на пляжі “Циганка” засмагають та плавають в озері десятки тернополян. Люди раді, що для хорошого відпочинку не потрібно їхати на море, та все ж побоюються, що стан води незадовільний. Кажуть, здалось би очистити став, а також обов'язково облаштувати зручний захід в озеро. Адже на бетоні можна легко травмуватись.

Gepostet von Т1 Новини am Montag, 10. Juni 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)