Тернополянам на замітку: що погіршує роботу нирок

gazpostach

Тернополянам на замітку: що погіршує роботу нирок

Нирки - надзвичайно важливий орган для життєдіяльності людини.

Лікарі наголошують, з якими звичками варто розпрощатися, щоб не занапастити нирки.

1.Малорухливість. При нестачі рухової активності і особливо при тривалому сидінні на стільці циркуляція крові в нижній частині тіла слабшає, що загрожує застійними процесами. При цьому виникає замкнуте коло: через недостатньо активного кровообігу робота нирок стає більш млявою, що знижує якість фільтрація крові, а це в свою чергу ще сильніше погіршує стан парного органу.

2.Недосипання. Дані ряду досліджень, що проводилися в різних країнах, говорять про те, що ризик появи і розвитку ниркової недостатності підвищується у тих, хто витрачає менше 7 годин.

3.Переохолодження. Даний фактор є головним пусковим механізмом пієлонефриту, гострого запалення. Його симптоми: підвищена температура, біль у попереку, хворобливе сечовипускання. Лікарі відзначають, що особливо актуальною проблема переохолодження стає в сезон літніх відпусток.

4.Звичка терпіти при позивах в туалет. Вчені настійно рекомендують своєчасно відгукуватися на заклики організму очиститися від шкідливих речовин і надлишку рідини, і не зволікати з відвідуванням туалету при природних позовах.

5.Постійні дієти і спроби худнути. Фахівці пояснюють: нирки оточені жирової захисної капсулою. При сильному схудненні ця жировий прошарок зменшується, що знижує і ступінь захисту нирок.

6.Недостатнє вживання води. Чай, кава, соки ... все це рідини, але вони не можуть замінити собою звичайну питну воду. Тільки вода покращує очисну функцію нирок в організмі, тоді як інші напої дають додаткове навантаження на них.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)