Тернополян запрошують пограти в монополію, яка розкриє секрети вашого соціотипу

gazpostach

Тернополян запрошують пограти в монополію, яка розкриє секрети вашого соціотипу

Фото - з допису

Мешканців Тернополя закликають пограти в пізнавальну настільну гру "Соціонічна монополія", яка ознайомить із секретами успішної самореалізації.

Профорієнтаційний компонент гри опирається на вчення про психологічні типи. Тож кожен її учасник матиме можливість ознайомитися із особливостями свого психотипу (соціотипу).

Здобуті під час гри знання засвоюватимуться легко, бо нову інформацію гравці зможуть застосовувати одразу. Учасники гри досягатимуть різних цілей: одні будуть легші, інші – важчі. Тому гральний процес поділяється на етапи, кожен з яких по-своєму інформативно цінний:

На першому етапі гравці ознайомляться із сильними сторонами свого соціотипу і зможуть закріпити ці знання практично, граючи заробляючи.

На другому етапі гравці будуть проінформовані про здібності інших соціонічних типів, тобто дізнаються хто у чому сильний, і також зможуть застосувати ці знання практично (у грі).

На третьому етапі гравці дізнаються про відмінності у світоглядах різних соціотипів і те, серед яких соціотипів шукати однодумців.

На четвертому етапі гравці вчитимуться підбирати власну команду соціотипів, орієнтовану на роботу в певній, тій чи іншій професійній сфері.

Зареєструватися на наступну гру можна тут: https://www.facebook.com/events/399485900714662/

"СОЦІОНІЧНА МОНОПОЛІЯ" - це пізнавальна настільна гра, яка не лише подарує Вам веселе проведення часу в компанії, але й,...

Gepostet von LimeGames am Dienstag, 15. Oktober 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)