Тернополян запрошують долучатися до лав поліцейських

gazpostach

Тернополян запрошують долучатися до лав поліцейських

Фото - з мережі Інтернет

Набір до лав патрульної поліції в Тернопільській області триває.

Щоб стати поліцейським, потрібно подати заявку онлайн та заповнити анкету за посиланням: http://anketa.patrol.police.gov.ua/. В умовах карантину можна подати частину документів для участі в конкурсі онлайн, просто завантаживши фото з вашого телефону чи комп'ютеру.

Для цього необхідно увійти в Особистий кабінет на сайті Патрульної поліції або за посиланням http://anketa.patrol.police.gov.ua/index.php?r=cabinet/login. Для входу в кабінет ви вводите свій ідентифікаційний код (ІПН) та пароль. Якщо ви не отримали пароль для входу до Особистого кабінету, натисніть на кнопку "Отримати пароль" і вам на мобільний надійде SMS.

Після успішного входу ви зможете завантажити фото документів з вашого пристрою, використовуючи вже існуючі зображення, або просто зробивши знімок на камеру. Будь ласка, дотримуйтесь інструкцій. Документи які можна завантажити: фото паспорту, реєстраційний номер облікової картки платника податків, документи про освіту, військового квитка чи посвідчення про приписку до призовної дільниці, фото трудової книжки (за наявності).

Протягом доби адміністратор перевірить завантажені документи та поставить відмітку про їх відповідність, або залишить коментар до фото для уточнення інформації.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)