Тернополян закликають зробити паперових Ангелів та прийти на вшанування Героїв Небесної сотні

gazpostach

Тернополян закликають зробити паперових Ангелів та прийти на вшанування Героїв Небесної сотні

У Тернополі акція «Ангели пам’яті» відбудеться 18 лютого об 11:00 год. Місце зустрічі - біля пам`ятника Небесній сотні (площа Героїв Євромайдану).

У пам'ять про розстріл Героїв Небесної Сотні у різних містах України
відбудеться тиха акція «Ангели пам’яті». З даною ініціативою виступила
Анжеліка Рудницька та мистецька агенція «Тереторія-А», у Тернополі захід організовує ГО «Асоціація жінок України «Дія». Ольга Шахін, яка є лідеркою місцевого осередку «Дії» закликає тернополян долучитися.

«Підтримку в організації заходу надає міський голова Тернополя Сергій Надал. Важливо, коли влада міста та громадські організації діють спільно. Приємно,
що ініціативу підтримали жінки-підприємниці, представниці творчої спільноти, військові, освітяни. У школах та позакласних гуртках, у приватних дитячих студіях юні тернополяни власноруч виготовляють паперових ангелів. Багато родин роблять це разом вдома. Важливо, щоб усі ми, особливо діти та молодь, пам’ятали, якою ціною далася Україні незалежність, свобода та демократичний поступ», - коментує Ольга Шахін.

У Тернополі акція «Ангели пам’яті» відбудеться 18 лютого об 11:00 год. Місце зустрічі - біля пам`ятника Небесній сотні (площа Героїв Євромайдану).

Учасники запалять лампадки, прочитають молитви за душі загиблих та мир в Україні та покладуть квіти до пам`ятника. Після цього, у «Сквері волонтерів»
розвішають паперових ангелів. Приходьте і ви, аби віддати шану нашим
Героям!

Нагадаємо також, що загальноміські офіційні заходи з метою належного
вшанування подвигу українців, які віддали своє життя під час Революції
Гідності, відбудуться 20 лютого.

Зокрема, 20 лютого о 12:00 год. відбудеться віче – реквієм та покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, а у міських бібліотеках та загальноосвітніх закладах пройдуть тематичні літературні читання та уроки пам’яті. Окрім того, з нагоди пам’ятної дати в Тернополі заплановано провести патріотичний концерт, перегляди фільмів та екскурсії у музей Гідності.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)