Тернополян закликали повідомляти, де потрібні пандуси

Тернополян закликали повідомляти, де потрібні пандуси

У Тернополі мало пандусів або вони не зручні, виправити ситуацію закликала Ольга Шахін.

Повідомляти про місця, де пандуси не встановлені або де вони не зручні для користування, закликала тернополян Ольга Шахін. Про це вона написала на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Як випливає із допису громадської діячки, у Тернополі залишається складним пересування людей з інвалідністю, а також батьків з дитячими візочками. Це викликано тим, що пандуси у місті або не встановлені, або облаштовані з явним порушенням норм і користуватися ними не можливо. Також існує проблема, що на високих тротуарах не облаштовані спеціальні спуски.

На переконання Ольги Шахін, тернопільська громада повинна проявити свою толерантність та згуртованість, зокрема у вирішенні проблеми з пандусами.

«Так, ця проблема торкається меншої частини тернополян, але це не означає, що усі решта повинні «закривати очі» на її існування. Тому я пропоную об`єднати зусилля нашої громади, щоб ситуацію виправити. Аби не бути голослівними – під цим дописом прошу розміщувати фото та адресу, де ви вважаєте, що потрібно облаштувати або переробити пандус», - закликала Ольша Шахін.

За її словами, те, що безбар`єрне середовище у Тернополі потрібно вдосконалювати та розвивати, вкотре підтвердлося під час зйомок випуску теле-проекту «Небайдужі», учасниками якого стали люди з інвалідністю.

Нагадаємо, Ольга Шахін є головою БО «Благодійний фонд Ольги Шахін» та лідеркою Тернопільського осередку «Асоціації жінок України «Дія».
Загрузка...