Тернополян безкоштовно вчитимуть мови жестів

gazpostach

Тернополян безкоштовно вчитимуть мови жестів

«Я тебе зрозумію»: у Тернополі почнуться безкоштовні курси жестової мови. Проєкт стартує  10 березня і триватиме два місяці, інформує "Сорока". Заняття проходитимуть двічі на тиждень упродовж понад години кожне.

За словами організаторів, наразі вони планують зібрати лише одну групу з тридцяти осіб, оскільки проєкт стартує вперше. Однак зупинятися на цьому не планують.

"Мова жестів складніша, ніж може здатися на перший погляд. Щоб її опанувати, потрібне терпіння і постійні заняття. Такі заняття будуть не лише цікавими, але й корисними, - каже співорганізаторка проекту Інна Москалюк. - Під час занять людина покращує свою розумову діяльність, адже задіюється моторика руху. Також покращується й пам’ять і мозкова діяльність".

Організатори також відмітили зростаючу цікавість до жестової мови у пересічних тернополян.

"Коли ми планували цей проект, було багато сумнівів щодо того, на скільки це буде цікаво й доречно. Вже на наступних етапах організації зрозуміли, що такі курси цікавлять  багатьох, пояснює співорганізаторка проєкту Марія Стецик. — Це чудово, що люди прагнуть змін та саморозвитку. Хочуть  допомогти іншим, а не триматися власної зони комфорту".
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)