У Тернополі планують збудувати тролейбусну лінію в напрямку Підволочиського шосе

gazpostach

У Тернополі планують збудувати тролейбусну лінію в напрямку Підволочиського шосе

У зв’язку із розбудовою нового мікрорайону у напрямку Підволочиського шосе у Тернополі збудуть нову тролейбусну лінію. Наразі розробляється проектно-кошторисна документація. Як зазначає очільник міста Сергій Надал, у майбутньому цю лінію можуть продовжити до аеропорту.

Також розробляється відповідна документація на будівництво тролейбусної лінії в сторону "Шостого" мікрорайону.

- Тролейбусна лінія у сторону "Шостого" мікрорайону робитиметься не за кошти бюджету, а за кошти інвесторів, які будуть вкладати кошти у будівництво нового мікрорайону, - зазначив Сергій Надал. – Також триває будівництво нової тролейбусної лінії, яка сполучатиме вулицю Бродівську з існуючою тролейбусною мережею та проходитиме від 6-го магазину до перехрестя Лук’яновича.

Нагадаємо, що за останні роки у Тернополі збудовано декілька нових тролейбусних лінії: на масиві «Аляска» (вул. В. Великого - Л. Курбаса - Морозенка - Симоненка), у районі обласної дитячої лікарні (вул. Корольова - Сахарова - Купчинського), на масиві «Дружба» (вул. Бережанська - Лучаківського - Будного - Тролейбусна), вул. Протасевича (вул. Протасевича – О. Довженка – Лесі Українки) та від мікрорайону «Аляска» до «Дружби».




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)