“Тернопільводоканал” купив за кошти інвестиційної програми нові машини (Відео)

“Тернопільводоканал” купив за кошти інвестиційної програми нові машини (Відео)

У КП "Тернопільводоканалі" поповнення: закупили дві нові автівки.

Нові автомобілі для «Тернопільводоканалу». Відтепер працювати аварійно-диспетчерській службі буде набагато комфортніше. Сьогодні вони отримали два новеньких авто, розповідає "Тернопіль1".
На подвір’ї "Тернопільводоканалу" сьогодні людно. Священики освячують нові автомобілі аварійно-диспетчерської служби. Нова техніка для водоканалу – нагальна потреба.
"Закуплено за кошти інвестиційної програми дві машини для аварійно-диспетчерського відділу. Машини є сучасні, вони не потребують великих затрат палива. А це є важливо, ба машини працюють в цілодобовому режимі", - каже керівник КП "Тернопільводоканал" Володимир Кузьма.

У КП "Тернопільводоканалі" поповнення: закупили дві нові автівки

У КП "Тернопільводоканалі" поповнення: закупили дві нові автівкиНові автомобілі для «Тернопільводоканалу». Відтепер працювати аварійно-диспетчерській службі буде набагато комфортніше. Сьогодні вони отримали два новеньких авто. За які кошти їх придбали і як вони працюватимуть, дивіться у сюжеті Т1 Новини.На подвір’ї "Тернопільводоканалу" сьогодні людно. Священики освячують нові автомобілі аварійно-диспетчерської служби. Нова техніка для водоканалу – нагальна потреба. - Закуплено за кошти інвестиційної програми дві машини для аварійно-диспетчерського відділу. Машини є сучасні, вони не потребують великих затрат палива. А це є важливо, ба машини працюють в цілодобовому режимі, - каже керівник КП "Тернопільводоканал" Володимир Кузьма.

Gepostet von Т1 Новини am Donnerstag, 4. Juli 2019
Загрузка...