Тернопільський “Реал-Мадрид” їде в Швейцарію (Відео)

gazpostach

Тернопільський “Реал-Мадрид” їде в Швейцарію (Відео)

Футболісти тернопільського клубу "Реал Мадрид" їдуть закордон реалізувати еко-спортивний проект.

Екологічно- спортивний проект хочуть реалізувати футболісти із соціального клубу "Реал Мадрид". Але для здійснення цієї мрії просять не байдужих допомогти, передає "Тернопіль1". Оскільки необхідну суму до дати виїду, а це 8 липня, не встигнуть назбирати. 

Без футболу вони не уявляють свого життя. Кожного дня приходять на тренування та ретельно відпрацьовують удари. Вірять, що наполеглива праця допоможе досягнути хороших результатів у спорті. Мова йде про футболістів із соціального клубу "Реал Мадрид". Зовсім скоро вони поїдуть у Швейцарію, де не лише візьмуть участь у змаганнях, а й матимуть змогу представити свій екологічний проект.

Команда молодих футболістів є унікальною. Оскільки грають у ній і хлопці, і дівчата. Це діти із соціально незахищених та багатодітних сімей, сироти, діти воїнів АТО та діти з інвалідністю. Тому ініціатори поїздки хочуть реалізувати цей екологічно-спортивний проект і таким чином здійснити мрії юних спортсменів.

Футболісти тернопільського клубу "Реал Мадрид" їдуть до Швейцарії реалізувати еко-спортивний проект

Футболісти тернопільського клубу "Реал Мадрид" їдуть до Швейцарії реалізувати еко-спортивний проектЕкологічно- спортивний проект хочуть реалізувати футболісти із соціального клубу "Реал Мадрид". Але для здійснення цієї мрії просять не байдужих допомогти. Оскільки необхідну суму до дати виїду, а це 8 липня, не встигнуть назбирати. Без футболу вони не уявляють свого життя. Кожного дня приходять на тренування та ретельно відпрацьовують удари. Вірять, що наполеглива праця допоможе досягнути хороших результатів у спорті. Мова йде про футболістів із соціального клубу "Реал Мадрид". Зовсім скоро вони поїдуть у Швейцарію, де не лише візьмуть участь у змаганнях, а й матимуть змогу представити свій екологічний проект.Команда молодих футболістів є унікальною. Оскільки грають у ній і хлопці, і дівчата. Це діти із соціально незахищених та багатодітних сімей, сироти, діти воїнів АТО та діти з інвалідністю. Тому ініціатори поїздки хочуть реалізувати цей екологічно-спортивний проект і таким чином здійснити мрії юних спортсменів.

Gepostet von Т1 Новини am Dienstag, 2. Juli 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)