Стало відомо куди зібралися тернопільські прокурори

gazpostach

Стало відомо куди зібралися тернопільські прокурори

У прокуратурі Тернопільської області відбулися збори прокурорів, на яких обрано трьох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Очільник відомства В‘ячеслав Перч, відкриваючи збори, зазначив, що кожен з учасників сьогоднішнього заходу стає творцем історії прокурорського самоврядування, оскільки саме представники регіональних, місцевих прокуратур та Генпрокуратури України формуватимуть інститут для колективного вирішення питань внутрішньої діяльності прокуратури.


З’явилося відео порятунку дітей, яких тернополянка замкнула у квартирі на Великдень (Відео)


Прокурорсько-слідчі працівники апарату прокуратури області обрали, шляхом таємного голосування, трох із шести запропонованих кандидатів на всеукраїнську конференцію. Отож, Тернопільщину у складі делегації, представлятимуть прокурор Тернопільської області В‘ячеслав Перч, начальник управління нагляду у кримінальному провадженні Віталій Стадник та прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Павло Самойлов.

Аналогічні збори прокурорів відбулися у чотирьох місцевих прокуратурах Тернопільської області, у яких обрано по два делегати. Надалі, 11 делегатів візьмуть участь у всеукраїнській конференції, що відбудеться 26 квітня 2017 року у Києві.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)