Тернопільський підприємець передав теплі ковдри для бійців АТО (ФОТО)

Тернопільський підприємець передав теплі ковдри для бійців АТО (ФОТО)

4650 теплих польових ковдр для правоохоронців, які перебувають в зоні проведення АТО, а також 350 пар штанів для сиріт на Сході передав тернопільський підприємець.

Володимир Геда з Монастириського району вже не вперше підтримує земляків. Чоловік є співвласником швейного підприємства і вирішив допомогти бійцям тим, що йому під силу, передає 7days-ua.com.

Незабаром тернопільські правоохоронці в рамках чергової ротації вирушать на Схід, тоді й завезуть теплі речі, – повідомляє прес-служба обласної міліції.

Отримають подарунки і вихованці дитячого будинку в Новоайдарі Луганської області. Сиротинцем віднедавна опікуються тернопільські правоохоронці. Для дітей підприємець підготував 350 пар штанів різного розміру та фасонів.

Бійці батальйону міліції спеціального призначення «Тернопіль» зобов’язалися передати одяг і солодкі подарунки своїм підшефним.

Заступник начальника обласного управління внутрішніх справ Олег Ляхович вдячний волонтерам і благодійникам за допомогу. За його словами, потреба в забезпеченні виникає завжди, особливо в умовах бойових дій.

1

 

2Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)