Тернопільський пенсіонер втратив тисячі, бо хотів «відмазати» внука від неіснуючої ДТП

gazpostach

Тернопільський пенсіонер втратив тисячі, бо хотів «відмазати» внука від неіснуючої ДТП

a60c12ecd310 тисяч гривень забрали шахраї в 90-річного дідуся, який бажав врятувати свого онука від відповідальності за начебто скоєну ДТП.

Один з аферистів вчора, 23 травня, побував у помешканні літнього тернополянина й забрав у нього десять тисяч гривень за не притягнення внука до кримінальної відповідальності. Як виглядав кривдник, потерпілий не запам’ятав.

90-річного тернополянина обманули за вже звичною на Тернопільщині схемою: зателефонували нібито з міліції, вимагаючи 10 тисяч «відкупного» за внука який, начебто, скоїв ДТП. За грошима шахрай прийшов до  старенького додому. Потерпілий розповів, що чоловік зайшов до квартири і чекав, коли він збере необхідну суму, а отримавши гроші зник.

Правда про те, кому насправді дідусь віддав усі свої заощадження, відкрилася тоді, коли до нього завітав внук. Молодий чоловік і звернувся до поліції.

Описати правоохоронцям свого кривдника пенсіонер не зміг, пише "7 днів".

Щоб ваші рідні не втрапили до подібної ситуації наголосіть їм, що  у жодному разі не  слід довіряти інформації, яку отримали від незнайомців по телефону, її потрібно перевіряти. Навіть якщо незнайомець представляється представником правоохоронних органів, родичем чи знайомим – не варто поспішати виконувати його вимоги, особливо, якщо вони стосуються переказу коштів на розрахунковий рахунок чи будь-яким іншим способом.

Найкраща протидія шахраям – ігнорування їхніх прохань, вимог та пропозицій. Своєчасне повідомлення про спробу обману поліції за номер «102» допоможе розшукати аферистів, повідомляє прес-служба Нацполіції Тернопільської області.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)