Тернопільський музичний коледж імені Соломії Крушельницької отримав новий рояль

Тернопільський музичний коледж імені Соломії Крушельницької отримав новий рояль

Нинішня подія по-справжньому вагома, непересічна і унікальна не лише для конкретного навчального закладу, а й усього краю. Бо, мабуть, що вже пів століття в області не купувались такі солідні музичні інструменти як рояль. Від сьогодні студенти музичного коледжу ім. С. Крушельницької матимуть змогу навчатися та демонструвати свої таланти на цьому інструменті.

Для зустрічі з студентським і педагогічним колективом та насолодитися звучанням нового роялю, що був придбаний за сприяння обласної ради, завітав очільник області Віктор Овчарук.

"Ваш коледж, його педагоги та вихованці справді достойні працювати на найкращих музичних іструментах. Саме тут, у цих стінах, виросло понад 5 тисяч висококласних - лауреатів і дипломантів міжнародних та всеукраїнських конкурсів, народних, заслужених артистів України, заслужених діячів мистецтв України, докторів і кандидатів наук, доцентів і професорів, ректорів та директорів мистецьких навчальних закладів та закладів культури, артистів та солістів оперних театрів, оркестрів і філармоній України, Європи та Америки, диригентів, композиторів, музикознавців, фольклористів, артистів Тернопільського обласного академічного драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка, обласної філармонії, директорів і викладачів музичних та шкіл мистецтв, керівники аматорських колективів. Ці люди прославляють не лише свою алма-матер, а й наш край в Україні та за її межами.

Переконаний, що придбаний рояль ще більше сприятиме цим процесам, допоможе студентам зростати професійно", - зазначив голова обласної ради.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)