Тернопільський дизайнер з ковалями пішли в АТО усією фірмою

gazpostach

Тернопільський дизайнер з ковалями пішли в АТО усією фірмою

thumb_76687_news_mТернопільський дизайнер Олег Худий восени минулого року пішов в АТО добровольцем. Він служить в одному зі спецбатальйонів міліції. Зараз - на Луганщині. Донедавна чоловік працював у Львові. Разом зі своїми друзями відкрив там фірму з художнього ковальства, розробляв ескізи різноманітних художніх виробів, пише "20 хвилин".

- Він з вересня там, пішов на Схід добровольцем разом з тими хлопцями, з якими працював у Львові, - розповідає його мама Надія Худа. - Навіть не було якихось особливих роздумів. Забили залізом двері - і пішли всі разом. Вони так тримаються з часів Майдану. Пішли за своїм теперішнім командиром батальйону, якого знають ще з Майдану, з яким пройшли всі найгарячіші події в Києві. Коли почався Майдан, вони там були з першого дня, аж доки Янукович не втік з країни. За весь час, Певно, раз приїжджав додому відмитися і відігрітися.

Зараз Олег - командир взводу. Бере участь у спецопераціях, шукає шпигунів, яких вони потім передають Службі безпеки, чергує на блок-постах.

- Завжди телефонує мені до певної години вранці, - каже співрозмовниця. - Каже, аби подзвонити, треба вилізти на дах будинку, бо тільки там «ловить» мережа. Хоча телефонує часто, але багато не розповідає. Коли я щось розпитую, каже лише, що був на роботі, що в нього все добре. Він у мене дуже скромний, але казав, що його нагородили. Дали значок і 1000 гривень.

- Найбільше мене хвилює, що він нічого не боїться, - каже пані Надія. – У нас же військова сім’я. Чоловік мій – кадровий офіцер. Пригадую, коли ми на початку 90-х років були в Таджикистані, то чимало пережили.

На початку квітня рідні чекають Олега на ротацію.

- Син ще місяць тому мав приїхати, але не було ким їх замінити, - додає співрозмовниця. – Він досконало знає російську, вільно спілкується, з якимись комп’ютерними програмами працює, що навіть мені не говорить - там це цінується зараз. А от недавно телефонував і казав, що скоро приїде на ротацію.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)