Тернопільський “білий дім” таки скорочують

gazpostach

Тернопільський “білий дім” таки скорочують

Кадрове скорочення запланували в Тернопільській ОДА.

Тернопільську ОДА чекає реорганізація. Чисельність працівників з 536 зменшиться до 484, повідомляє сайт "Тернополяни" і в підтвердження публікує офіційний документ.

Як вже писало інтернет-видання, голова облдержадміністрації, отримавши сувору догану від Президента України, зібрав термінову нараду та повідомив про реорганізацію всієї структури.

Схема реорганізації уже є (оприлюднюємо нижче), її роздали усім працівникам, але чомусь розпорядження голови на сайті поки що не публікують.

Згідно з нею деякі управління об'єднають в одне та створять нові департаменти, частина залишиться без змін.

Пропонується залишити без змін: штат апарату ОДА, департамент агропромислового розвитку, департамент соціального захисту населення, департамент фінансів, управління охорони здоров'я, управління освіти і науки, управління екології  та природних ресурсів. Без змін також залишиться Служба у справах дітей, відділ взаємодії із засобами масової інформації, Сектор внутрішнього аудиту та Державний архів.

До департаменту економічного розвитку і торгівлі приєднають управління туризму та управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу.

Управління культури об'єднають з управлінням з питань внутрішньої політики, релігій та національностей. Внаслідок об'єднання цих двох управлінь пропонують створити департамент.

Ще один новий департамент з'явиться внаслідок об'єднання управління містобудування та архітектури з управлінням ЖКГ.

Управління з питань цивільного захисту населення хочуть об'єднати з відділом про оборону та створити департамент.

В новий департамент також об'єднають управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства та управління капітального будівництва.

Управління сім'ї та молоді об'єднають з управлінням фізичної культури та спорту.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)