Тернопільський «Алярмик» не дає спокійно спати російському телебаченню (ВІДЕО)

gazpostach

Тернопільський «Алярмик» не дає спокійно спати російському телебаченню (ВІДЕО)

AlyarmykДруге видання вже пережила книжечка «Повстанської абетки», головним героєм якої є маленький воїн Української повстанської армії — Алярмик.

Нагадаємо, її автор — історик і громадський діяч Олег Вітвіцький. Причому творіння депутата Тернопільської міськради від самого «народження» не дає спокуійно спати російському «агітпрому».

Сюжет під назвою «Как зомбируют школьников в Украине» з’явився на телеканалі ТВЦ нещодавно — 4 лютого. І там ідею такого видання для дітей, м’яко кажучи, засудили.

- Я — кандидат історичних наук, тому підійшов до створення книги як історик. Ідея виникла після того, як з’явився відрізок часу, щоб побути з дітьми. Я бачив, що вони дивляться, читають, цікавляться, це Губки Боби, це Маші, Лунтик. А українського не було. Назва Алярмик — то ще з молодості, коли ми в таборах мали «алярм» (сигнал тривоги — прим.) і були такі псевдоніми. Мій персонаж вигаданий, і книга більше літературно-історична, ніж історично-літературна. Там є вигадані персонажі, наприклад, Адольфик — зрозуміло із ким асоціюється, Ліліпутін — теж. Медвечукович — схрещений Медведчук з Януковичем, — розповів про свій задум пан Вітвіцький.

Характеризуючи свого головного персонажа, автор відразу казав, що «Алярмик — народжений революцією». Тож є там згадка і про Євромайдан, і про «Небесну сотню» та інше. Причому другий тираж видання — дещо простіший і дешевший — широко розійшовся Україною. І дітям Алярмик, вочевидь, сподобався…

7 Днів Україна
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)