Тернопільського депутата переслідують промосковські політичні сили

gazpostach

Тернопільського депутата переслідують промосковські політичні сили

Богдан Яциковський.

Богдан Яциковський.

Понад місяць триває політичне переслідування представниками промосковського ОПСЖ депутата обласної ради Богдана Яциковського.

Сьогодні в сесійній залі облради депутат Юрій Дзюбан виступив із заявою від Радикальної партії Олег Ляшко. У ній зокрема йдеться:

"Маніпулюючи фактами, нардеп Ренат Кузьмін звинуватив нашого колегу у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Через скандально відомий Печерський суд він добився початку розслідування інциденту, пов’язаного з жартівливим переспівом популярної фольклорної версії пісні «Черемшина» у виконанні Яциковського.

Фракція РПЛ в обласній раді заявляє рішучий протест спробам політичного переслідування Богдана Яциковського за сфабрикованими домислами прокремлівських емісарів. Вимагаємо припинити провокації проти націонал-патріотів, які вірою та правдою служать Україні! П’ята колона на Тернопільщині – не пройде!"

До порядку денного чергової сесії Тернопільської обласної ради включено питання про звернення до Генерального Прокурора України та Міністра внутрішніх справ України про недопущення політичного переслідування опозиційних політиків.

тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини, політика, ЯциковськийОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)