Тернопільські зірки та підприємці подарували дітям з реабілітаційного центру свято

gazpostach

Тернопільські зірки та підприємці подарували дітям з реабілітаційного центру свято

Днями на штучному майданчику Тернопільської ЗОШ №11 відбулася четверта товариська благодійна гра у футбол. Про це повідомив у соцмережі гравець нещодавно створеної зіркової команди Тернополя Андрій Підлужний.

Цього разу матч відбувся між збірними музикантів, ведучих, акторів, режисерів "Вставай Сонце!" та збірною мережі магазинів ексклюзивних сирів "Сирна Хата+". Спеціальними гостями футбольної гри були вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей на чолі з директором Завішею Володимиром. А запрошені гості дарували дітям свої подарунки.
Зокрема титульний партнер Опілля підготував для малят кілька блоків смачного живого Домашнього Квасу! Pulse Club та Coral Travel-Ternopil4 подарували малюкам Weekend в Карпатах на 15 осіб!
Стоматологія Олексюка забезпечила діток чудовими зубними щіточками та засобами гігієни!!!
А Sunrise BAR , Plove  та Сирна Хата+ пригостили малечу вечерею в @Добра Піца та солодкими гостинцями.
Керівник ДНЗ Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Вадим Ластовицький подарував від коледжу ікону Святого Миколая та було підписано меморандум між військовими і центром соціально-психологічної реабілітації дітей про співпрацю. Тепер з відповідного віку діти можуть за спрощеною системою вступати у вищезгаданий заклад.
Результати матчу: основний час -
"Вставай Сонце!"4⃣:1⃣2⃣ "Сирна Хата +"
пенальті -
"Вставай Сонце!"4⃣:4⃣  "Сирна Хата +"
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)