Тернопільські випускники прийняли естафету вінницьких і посадили дерево (Відео)

gazpostach

Тернопільські випускники прийняли естафету вінницьких і посадили дерево (Відео)

Замість кульок на Останній дзвінок - учні 24 школи Тернополя садили дерева.

Тернопільські випускники посадили сакуру біля школи та передали естафету іншим. Дерево висадили замість кульок на останній дзвінок, повідомляє "Тернопіль1".

Учні тернопільської школи № 24 долучились до флешмобу «Краще дерево в землі, ніж кулька в небі». Випускники посадили біля школи сакуру і передали естафету усім навчальним закладам міста.

Започаткували і поширили флешмоб для збереження довкілля вінницькі школярі. За умовами акції, замість повітряних кульок, ліхтариків і конфеті, на свято останнього дзвоника. Школярі та студенти мають висадити хоча б кілька дерев, а потім передати естафету іншим навчальним закладам країни.

Тернопільські випускники посадили сакуру біля школи та передали естафету іншим

Тернопільські випускники посадили сакуру біля школи та передали естафету іншимПосадили дерево, замість кульок на останній дзвінок. Учні тернопільської школи № 24 долучились до флешмобу «Краще дерево в землі, ніж кулька в небі». Випускники посадили біля школи сакуру і передали естафету усім навчальним закладам міста. Започаткували і поширили флешмоб для збереження довкілля вінницькі школярі. За умовами акції, замість повітряних кульок, ліхтариків і конфеті, на свято останнього дзвоника. Школярі та студенти мають висадити бодай кілька дерев, а потім передати естафету іншим навчальним закладам країни.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 24. Mai 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)