Тернопільські ветерани внутрішніх справ об'єдналися задля народу

gazpostach

Тернопільські ветерани внутрішніх справ об'єдналися задля народу

Створення штабу громадської безпеки міста підтримали Асоціація ветеранських організацій Збройних сил України, Служби безпеки України, Міністерства Внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, війни в Афганістані та  ліквідатори катастрофи на Чорнобильській атомній  електростанції.

Тернопільські ветерани внутрішніх справ об'єдналися і оголосили, що готові служити народу. Вони закликають не виконувати злочинних наказів і перейти на сторону народу і українську міліцію.

-Я чув виступ Богословської, де вона сказала, що ця позачергова сесія, це є серйозна пастка, щоб ще раз неконституційно проголосувати за те, що ввести надзвичайний стан і опозиція буде в наручниках, руки за спину,  виведена з сесійного залу. До цього треба серйозно підготуватися,-сказав полковник Українського козацтва Олександр Ліщенко на Тернопільському прес-клубі

Голова Тернопільської обласної організації "Спілка офіцерів Україн Олександр Варакута запропонував:

-Нам треба зараз організуватися і допомогти міській, обласній владі навести порядок, бо ці силові структури, які тут були, на жаль, зараз займаються трошки інакшими питаннями, вони передислокувалися чомусь в Київ, а нам тут треба буде забезпечувати громадський порядок в Тернополі та Тернопільській області".

Віталій Максимов, генерал-лейтенант міліції переконаний:

-Той штаб, який створений в Тернополі-потрібний крок.Ветерани органів внутрішніх справ дадуть серйозну підтримку для того, щоб дійсно люди побачили, що ми на себе беремо владу, ми можемо забезпечити порядок в місті і в області".
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)