Тернопільські велосипедисти поповнили рідне місто дванадцятьма нагородами

gazpostach

Тернопільські велосипедисти поповнили рідне місто дванадцятьма нагородами

Фото - управління фізичної культури і спорту ТОДА

Відкритий Осінній чемпіонат України з велоспорту на треку з 28 жовтня до 2 листопада тривав у Львові, де мали успіх тернопільські учасники.

Учасниками змагань стало близько 250 спортсменів з України та гості з Білорусі і Грузії, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА. Тернопіль на перегонах представляли п’ятеро велосипедистів, які виступали серед чоловіків, юніорів та юнаків. Загалом, як повідомив тренер спортсменів, заслужений тренер України Володимир Павелко, тернополяни завоювали вісім золотих, дві срібних та дві бронзових медалі. В командній гонці серед чоловіків перше місце здобули Назар Покойовий та Артем Авдалян (на фото справа - на першій сходинці п'єдесталу), у команді з якими виступали також двоє велосипедистів з Донецька. А серед юніорів у цій гонці "золотом" відзначився Юрій Щербань, разом з яким в одній команді її долали спортсмени зі Львова та Вінниці.

Ще дві золотих нагороди виборов Артем Авдалян, який був першим серед чоловіків у командному спринті та першим серед юніорів у груповій гонці на очки. Третє місце і, відповідно, бронзову нагороду здобув у спринті серед юнаків Юрій Щербань.

Дві медалі на рахунку тернополян і в груповій гонці з вибуттям: серед чоловіків Назар Покойовий посів перше місце, а серед юніорів Юрій Щербань – друге.

Дві медалі принесла нашим спортсменам і гонка "темпо": серед чоловіків Назар Покойовий був другим, а серед юніорів Артем Авдалян – третім.

По "золоту" отримали також Артем Авдалян і Юрій Щербань (на фото зліва - на першій сходинці п'єдесталу) у гонці "медісон" серед юніорів.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)