Тернопільські учні " відпочили" на славу: за канікули в міліції склали на підростків 131адмінпротокол

gazpostach

Тернопільські учні " відпочили" на славу: за канікули в міліції склали на підростків 131адмінпротокол

неповнолітніСеред порушень, які найчастіше вчиняли неповнолітні - розпивання спиртних напоїв, пива та інших слабоалкогольних напоїв, паління цигарок в громадських місцях, дрібне хуліганство. 

Як розповів виконуючий обов’язки начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей обласної міліції Володимир Пахолків, за результатами профілактичних заходів «Канікули» складено 131 адміністративний протокол: до відповідальності притягнено 56 неповнолітніх та 72 дорослих. 

На дорослих осіб складено адміністративні протоколи за неналежне виконання батьківських обов’язків (45), доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп’яніння (21), продаж підліткам тютюнових та спиртних виробів (8). 

Під час весняних канікул міліціонери виявили факт втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність. 39-річний житель Гусятинськогорайону до злодійського ремесла  привчав 16-річного сина. Вдвох родичі вчинили крадіжку в сусідньому Підволочиському районі. Тепер, окрім статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, 39-річному чоловікові інкримінують статтю 304 ККУ – втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність. 

Правоохоронці й надалі проводитимуть роботу щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх,-стверджують у СЗГ обласної міліції
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)