Тернопільські студенти-спортсмени показали блискучі результати (Відео)

Тернопільські спортсмени гідно виступили на чемпіонаті України.

Три нагороди вибороли студенти ТНЕУ під час чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. Змагання відбувались у Луцьку, повідомляє "Тернопіль1".
Золоту нагороду у бігу на дистанції 100 м здобув Василь Макух. Також хлопець посів друге місце на дистанції 200 м. Бронзову нагороду у бігу на дистанції 3000 м з перешкодами вдалося отримати Владиславу Кравчуку.
За підсумками змагань Василь Макух здобув путівку на чемпіонат Європи у складі збірної України. Першість відбудеться у Швеції.

Тернопільські спортсмени продемонстрували блискучі результати на чемпіонаті України

Тернопільські спортсмени продемонстрували блискучі результати на чемпіонаті УкраїниТри нагороди вибороли студенти ТНЕУ під час чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. Змагання відбувались у Луцьку. Золоту нагороду у бігу на дистанції 100 м здобув Василь Макух. Також хлопець посів друге місце на дистанції 200 м. Бронзову нагороду у бігу на дистанції 3000 м з перешкодами вдалося отримати Владиславу Кравчуку. За підсумками змагань Василь Макух здобув путівку на чемпіонат Європи у складі збірної України. Першість відбудеться у Швеції.