Тернопільські радикали «завітали» до швидкої з попередженням (Відео)

Тернопільські радикали «завітали» до швидкої з попередженням (Відео)

IMG_20150714_095158Тернопільські  активісти Радикальної партії  вимагають в керівника Центру екстреної медичної допомоги в Тернопільській області радикальних перемін.

Приводом візиту активістів тернопільської Радикальної партії до головного лікаря станції швидкої медичної допомоги  Михайла Джуса  стала трагедія, що сталася 8 липня близько 19:30 поблизу магазину «Сонях», що на вул. Пушкіна, що схвилювала суспільство. Нагадаємо, що чоловік виходив із магазину, тримаючи в руках трьохлітрову банку із соком. За словами очевидців, він спотикнувся, з рук випав пакет із покупкою, банка розбилася і чоловік впав на скло. Цей непоодинокий випадок непрофесійної поведінки працівників швидкої обурює тернополян, тому радикали поставили декілька вимог, серед яких: недопустимість таких ситуацій, де зловживають службовими обов’язками.

IMG_20150714_094111 IMG_20150714_094117Помічник Олега Ляшка, заступник Тернопільської обласної організації Радикальної партії Рева Богдан Ярославович поставив декілька конкретних запитань  Ярославу Джусу, зокрема він та команда говорили про недопустимість виїзду нетверезих працівників на виклики та майбутнє покращення роботи швидкої допомоги . «Ляшкісти» вимагали  звільнити лікаря, який непрофесійно повів себе у цій ситуації , адже від правильної організації роботи працівника швидкої нерідко залежить життя людини. Вагаючись, але Михайло Ярославович дав обіцянку, що через тиждень він звільнить лікаря, якщо ж цього не станеться, радикали повідомили, що вимагатимуть звільнення Михайла Джуса.
Загрузка...