Тернопільські прокурори розкриють вміст своїх гаманців

gazpostach

Тернопільські прокурори розкриють вміст своїх гаманців

DSC_2190-655x33311 березня співробітники прокуратури області оприлюднять свої прибутки та майно. Про це заявив очільник відомства Юрій Гулкевич. Цього у них вимагає новопризначений Генеральний прокурор України Віктор Шокін, – повідомляє "Без табу".

Лише документально затверджена власність посадовців перевірятиметься податковою службою. «Якщо майно записано на брата, то воно записано на брата. Він власник і тут не прикопаєшся» - коментує Юрій Гулкевич. Через недосконалість законодавства довести факт «переписування» майна дуже складно.

У Тернопільській області вже проходить перевірка посадових осіб на утримання незаконних ділянок. Кілька сільських голів вже поплатилися за свої махінації з землею і зараз перебувають під слідством. Їхня подальша доля вирішується судом.

Також проводяться розслідування, що стосуються корупціонерів. Вже за січень та лютий цього року до суду скеровано 12 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про корупційні злочини у яких до кримінальної відповідальності притягується 15 осіб.

Серед підсудних  4 державні службовці – керівники розділів виконавчої та реєстраційної служб, 1 керівник підрозділу обласної державної адміністрації, 2 міліціонери, 1 податківець, 3 посадовці органів місцевої влади, лікар.

З одинадцятого березня на сайті прокуратури Тернополя викладатимуть інформацію про перевірених та обвинувачених осіб.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)