Тернопільські медики закупили для військових на 80 тисяч гривень ліків

Тернопільські медики закупили для військових на 80 тисяч гривень ліків

medik_271185Голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк висловив вдячність департаменту охорони здоров’я ТОДА та медичній громаді області, яка долучились до збору коштів для надання благодійної допомоги Збройним Силам України, та закупили медичні препарати. Загалом зібрано ліків на суму 80220,48грн.

Підтримати Українську армію вирішили і заклади охорони здоров’я Тернопільщини, котрі передали в зону введення АТО для потреб військових свій транспорт: КУТОР "Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації" - вантажний автомобіль "КАМАЗ"; КУТОР "Тернопільський обласний протитуберкульозний диспансер" - автомобіль ГАЗ-5312; Тернопільська обласна комунальна клінічна психоневрологічна лікарня - санітарний автомобіль УАЗ та Скалатська районна комунальна лікарня - спеціалізований автомобіль швидкої медичної допомоги фольваген Т4.

За словами Олега Сиротюка, лише завдяки високій громадянській свідомості та бажанні допомогти ми зможемо здолати ворога та захистити нашу державу.

"У цей нелегкий час ніхто не може бути байдужим до тих подій, які відбуваються у східних областях України. Тисячі співвітчизників захищають нашу державу від ворога у зоні проведення антитерористичної операції. А ви, медики, лікуєте душі і серця наших бійців, Вашу роботу важко переоцінити. Велике спасибі Вам за те, що вмієте прийти на допомогу тим, хто дійсно цього потребує. Дякую за теплоту сердець і щедрість душ. Нехай добро повертається сторицею», - зазначив голова облдержадміністрації,-повідомляє ,- прес служба Тернопільської обласної державної адміністрації
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)