Тернопільські дороги активно ремонтують: і вдень, і вночі

Тернопільські дороги активно ремонтують: і вдень, і вночі

У ці дні майже на усіх вулицях Тернополя триває поточний ремонт верхнього шару дороги.

На найбільш навантажених магістралях міста роботи проводяться і вдень, і в нічний час доби, щоб не створювати труднощі для руху транспортних засобів.

Якість виконання поточних та капітальних ремонтів у місті перевіряє особисто мер  Тернополя Сергій Надал.

«У зв’язку із достатньо складними погодними умовами та постійними перепадами температури повітря у зимовий період, тернопільські дороги зазнали пошкоджень, і зараз працівники підрядних організацій намагаються якомога швидше провести ремонтні роботи, – зазначає Сергій Надал. –  Наразі підрядники ремонтують близько 10 тис. м² дороги на вул. 15 Квітня – від Збаразького кільця вздовж вулиці 15 Квітня, а наступними об’єктами, на яких буде проведено капітальний ремонт верхнього шару асфальтобетонного покриття – будуть дороги на вул. Дружби та на вул. Промисловій».

Міський голова додає, що 2019 рік є роком ремонту доріг. Ремонтні роботи проводитимуться за новими технологіями, щоб дорожнє покриття не «сходило» за рік, а було міцним та стійким до навантажень. Зокрема, при здійсненні поточного ремонту асфальтобетонного покриття, працівники підрядних  організацій «Міськшляхрембуд» та «Авакс Проф» намагаються нарізати великі дорожні карти для того, щоб провести поточний ремонт доріг суцільним методом.

У порівнянні з минулим роком, коли поточний ремонт асфальтобетонного покриття загалом було проведено на близько 40 тис. м²  доріг, то станом на квітень 2019 року у місті уже відфрезеровано 25 тис. м² автодоріг.
Загрузка...