Тернопільська студентка не змогла побороти рак крові

gazpostach

Тернопільська студентка не змогла побороти рак крові

25-річна Тетяна Кущак померла від раку.

Вже сороковини минули з часу смерті 25-річної Тетяни Кущак. 5 років тому в неї діагностували рак крові, інформує Gazeta.ua.

"Після тривалого лікування недуга відступила. Та минулої осені стався рецидив", — розповідає Надія Кульчицька з Тернопільського національного економічного університету. "Кущак навчалася тут на четвертому курсі. — Таня зверталася по допомогу до кількох закордонних клінік, але жодна не погодилася її прийняти. Та вона до останнього вірила, що одужає. У березні ще приїжджала в інститут на захист практики. Виглядала життєрадісною. Багато говорила й усміхалася. Казала: "Треба вірити у краще. Головне — щоб не опускалися руки".

Тетяна Кущак жила в Бучачі на Тернопільщині. Була заміжня. Дітей не мала.

"Таня була прекрасною людиною", — говорить подруга Вікторія Олійник. "У складних ситуаціях завжди допомагала й підтримувала. Смачно готувала. Коли запрошувала в гості, щоразу ставила на стіл нову страву. Любила бувати на природі. Казала: "Щоб відпочити і набратися сил, достатньо посидіти біля річки чи подивитися на захід сонця". Ніколи не скаржилася. Про хворобу мало кому розповідала".
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)