Тернопільська співачка Зозуля зняла кліп на нову пісню (Відео)

gazpostach

Тернопільська співачка Зозуля зняла кліп на нову пісню (Відео)

Зозуля обіцяє здивувати усіх своїм новим стилем та амплуа. А прем'єра кліпу відбудеться вже у грудні, перед Новим роком.

Тернопільська Зозуля знімає кліп на нову пісню. "Йду на танці" - така назва пісні, якою дивуватиме шанувальників співачка. За задумом трек танцювальний та драйвовий. Співачка каже, "Йду на танці" зовсім не така, як попередня пісня.Ідея для кліпу належить самій співачці. Режисером став тернополянин Юрій Вітяк.


Зозуля каже, вона має на меті - показати у кліпі, що танцювати можуть всі, будь-кого віку та кольору шкіри. До зйомок залучили танцюристів з Львова, акторів з тернопільського драмтеатру та студентів-іноземців. ZOZULYA - СПІВАЧКА: "Дуже велика команда. І на знімальному майданчику було близько 40 людей, а може і більше, зараз я не злічу. До нас сьогодні приїхали гості зі Львова - це неперевершені танцівники, які будуть якраз запалювати. Тому дуже чекаємо на їхній виступ". Зозуля каже, хоче створити святкову та веселу атмосферу. І хоча зйомки зайняли багато часу, від 7 ранку до глибокої ночі, співачка каже - результат буде того вартий.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)