Тернопільська поліція озвучила суму заробітку власників “Хелікс” на своїх жертвах

gazpostach

Тернопільська поліція озвучила суму заробітку власників “Хелікс” на своїх жертвах

Вітчизняні фінансові піраміди з’являються і зникають з грошима одурених людей ледь не щороку. Меркурій, Кінгс Кепітал, Хелікс Капітал – ці компанії витягли з довірливих українців десятки мільярдів гривень.

Понад 40 мільйонів гривень втратили довірливі вкладники фінансової піраміди «Хелікс». Такою є приблизна цифра щодо завданих збитків, яку озвучують в тернопільській поліції.

– Щодня до правоохоронців надходить 3-8 заяв про шахрайські дії аферистів, яким люди довірили свої кошти, розраховуючи отримати прибуток та вигоду. Як результат, деякі з них втратили усі заощадження, які збирали роками, – говорить начальник ГУНП у Тернопільській області Олександр Богомол. – Сподіваємося, що частина втрачених грошей людям буде компенсована за рахунок арештованого майна аферистів.

Співробітники поліції закликають тих, хто ще не написав заяву на шахраїв з «Хеліксу» не гаяти часу і не годувати себе марними обіцянками аферистів, адже грошей вони не віддадуть, повідомляють “Тернополяни”.

– Ми вже казали їм: поверніть гроші, ми навіть готові закрити кримінальні провадження! Та все це – не більше, ніж слова з їхньої сторони, – додає очільник обласної поліції.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)